O sprzedaży …

w1 strażacka

Sprzedaż mieszkań na os. Nowa Strażacka w Rzeszowie
Oferujemy 36 mieszkań w dwóch blokach na nowym, kameralnym osiedlu przy ul. Strażackiej w Rzeszowie. Zakończenie inwestycji zaplanowane zostało na 31 marca 2016 r., a ceny lokali zaczynają się już od 4 300 zł za metr kwadratowy!

BIMAT Development sp. z o.o. we współpracy z doświadczonym deweloperem Perinvest sp. z o. o. oferują mieszkania na nowo powstającym osiedlu Nowa Strażacka w Rzeszowie. Osiedle stanowią dwa budynki po 18 mieszkań w każdym. Są wśród nich lokale o różnym metrażu i liczbie pokojów.
Najmniejsze to jednopokojowe kawalerki o powierzchni blisko 27 mkw.
Mieszkania dwupokojowe są dostępne o powierzchni od 34 mkw do nawet ponad 57 mkw. Te drugie znajdują się na poddaszach.
Natomiast mieszkania trzypokojowe na osiedlu Nowa Strażacka w Rzeszowie można kupić z metrażem od 53 mkw do ponad 63 mkw.
Niemal wszystkie mieszkania są wyposażone w balkony.

Standard wykończenia mieszkań
BIMAT Development zapewnia wykonanie inwestycji na bazie materiałów budowlanych z najwyższej półki.
– Zadbaliśmy o to, aby zostały wykorzystane materiały budowlane o wysokiej klasie energetycznej, energooszczędne źródła światła w częściach wspólnych oraz absolutne novum w Rzeszowie: okienna stolarka trzyszybowa. To wszystko złoży się na komfortową eksploatację ale również na realne oszczędności przyszłych właścicieli mieszkań – mówi Bartłomiej Perdeusz, prezes Bimat Development.
Poza tym, deweloper zapewnia m.in. wylanie posadzek, zainstalowanie parapetów, położenie tynków gipsowych lub cementowo – wapiennych na ścianach. Do mieszkań zostaną oczywiście doprowadzone wszystkie instalacje.
Teren wokół bloków zostanie zagospodarowany z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców. Z kostki betonowej powstaną drogi i chodniki, zostanie zasadzona zieleń wśród których zostaną zainstalowane ławki, donice i inne urządzenia.

Świetna komunikacja między os. Nowa Strażacka i resztą miasta
Budynki mieszkalne znajdują się bezpośrednio przy ul. Strażackiej, która jest znakomicie połączona z resztą Rzeszowa. Z jednej strony mamy bezpośredni wjazd w jedną z głównych arterii Rzeszowa: ciąg ulic Sikorskiego i Rejtana. Z drugiej strony możemy bardzo szybko dostać się do ul. Kwiatkowskiego, al. Powstańców Warszawy, ulic Podwisłocze i Hetmańskiej.
Pod ręką są również przystanki komunikacji miejskiej, a odjeżdżające z nich linie bardzo szybko dowiozą nas do całego Rzeszowa.
Trudno o szybszy dojazd do samego centrum Rzeszowa oraz do głównych tras wylotowych z miasta.

Wszystko pod ręką
Mieszkańcy osiedla Nowa Strażacka będą mieli pod ręką niemal całą potrzebną do codziennego życia infrastrukturę. W zasięgu krótkiego spaceru znajdują się szkoła podstawowa oraz dwa przedszkola. Bardzo blisko jest do osiedlowego domu kultury oraz centrum handlowego.

Szczegóły w biurze sprzedaży: tel. 883010203

oraz na stronie internetowej

http://www.strazacka.perinvest.pl.

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s